Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie, mazowieckie

  • 227 000 zł
  • 1 300 m²
  • 174,62 zł/m²

Zdjęcie

jacek

Skontaktuj się

Działka budowlana Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

227 000 zł

1 300 m²

174,62 zł/m²

Działka budowlana Ludwinowo Dębskie

Zaktualizowane: 12 maja 2026

227 000 zł 1 300 m² 174,62 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 227 000 zł (174,62 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 300 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 30m; szerokość: 40m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

sprzedam dzialke 1300m.budowlana.cena.175m. tel.  

Agent

jacek

604 267...

604 267 287

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

jacek

604 267...

604 267 287

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt